Karla Mücadelede Özveriyle Çalışan Personellerimize 1000’er TL İkramiye Verildi

  • Yazının Tarihi: 8 Şubat 2022
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı‘da Belediye Başkanı Saadettin Aslan karla mücadele çalışmalarında mesai saati gözetmeden özveriyle çalışan personellerini ikramiye ile ödüllendirdi.

Geçtiğimiz hafta tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı Adana’nın Karaisalı ilçesinde de etkisini gösterdi. İlçeye bağlı birçok mahallede yolların ulaşıma kapanmaması, vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına belediye karla mücadele ekipleri yoğun bir çaba gösterdi.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, kar yağışında canla başla çalışan belediye personeline teşekkür belgesi ve 1000’er TL ikramiye jestinde bulundu.

Karaisalı’da etkili olan kar yağışında tüm mahalle yollarını açık tutmak için gece gündüz demeden 7/24 mesai anlayışıyla özveri ve gayretle çalışan tüm çalışma arkadaşlarına yürekten teşekkür eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Karaisalı Belediyesi olarak bizler büyük bir aileyiz. Bu birliktelik, Karaisalı’da çok önemli hizmetlerin ve çalışmaların altına imzasını atmıştır. Geçtiğimiz hafta tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de yoğun bir şekilde etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla karla mücadele ekibimiz özveriyle, gayretle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için mücadele etti. Mahalle yollarını açık tutmak ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için büyük bir gayretle çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın gayretlerinin karşılığı ödenmez ancak bu gösterdikleri özverili çalışma karşılığında mesai arkadaşlarımıza teşekkür belgesi ve 1000’er TL ikramiye jestinde bulunduk. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, tüm çalışma arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın