Karaisalı ile Yüreğir Belediyeleri Arasında İşbirliği Protokolü

  • Yazının Tarihi: 3 Eylül 2020
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Cumhur İttifakı belediyeleri olan Karaisalı ve Yüreğir arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ile Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir arasında gerçekleştirilen işbirliği protokolü imza töreni Karaisalı Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Cumhur İttifakı’nın bileşeni olan iki belediye arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde birlik beraberlik ruhuyla her iki ilçeye daha iyi daha kaliteli hizmet edilmesi amaçlanıyor.

Cumhur İttifakı Ruhuyla Çalışacağız 

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Yüreğir Belediyesi ile yapılan işbirliği protokolü ile ilgili yaptığı açıklamada, ”Cumhur İttifakı ruhuyla birlik ve beraberlik içerisinde ilçelerimize hizmet etme noktasında Yüreğir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Kocaispir ile işbirliği protokolü imzaladık. Bundan sonra her iki belediye birlikte festival, sosyal kültürel etkinlikler, projeler yapma, araç gereç yardımı ve hizmet planlamaları konusunda karşılıklı işbirliği yapacaktır. Her iki ilçemize de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Güçlerimizi Birleştirmek Adına İşbirliği Protokolü İmzaladık

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Karaisalı Belediyesi ile yapılan işbirliği hakkında yaptığı açıklamada, ”Yüreğir Belediyesi olarak Karaisalı Belediyemiz ile güçlerimizi birleştirmek adına iş birliği protokolümüzü imzaladık. Gücümüz daim, hemşehrilerimize hizmetlerimiz sonsuz olsun inşallah” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

EYE IN RURAL PROJESİ

Elektronik Belge Doğrulama