Karaisalı Belediyesi’nden Asfalt Atağı

  • Yazının Tarihi: 24 Ağustos 2020
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

 

Karaisalı Belediyesi ilçe merkezinde bozulan yolların asfaltlama çalışmalarına hız verdi.

Karaisalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler doğal gaz, kanalizasyon ve çekilen su şebekelerinden dolayı bozulan yollara sıcak asfalt serme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Karaisalı’nın merkez mahallelerinden birisi olan Çeceli Mahallesi sokaklarında asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, vatandaşlardan gelen her türlü talebi de yerinde tespit ederek değerlendiriyor.

Belirlenen program çerçevesinde ilçe merkezi ve mahallelerde asfaltlama çalışması yapıldığını belirten Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “Biz asfalt çalışmalarını programlı bir şekilde yapıyoruz. Altyapısı tamamlanmış mahallelerin yollarını yapıyoruz. Asfaltlama çalışmalarımız devam edecek. Hedefimiz mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir hayat sürmelerini sağlamak. Biz belediye olarak yaşam kalitesi yüksek bir Karaisalı için 7/24 çalışıyoruz. Halkımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına işimizi büyük bir sevda ve aşkla yapıyoruz“ dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

EYE IN RURAL PROJESİ

Elektronik Belge Doğrulama