Karaisalı Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevini Hizmete Açtı

  • Yazının Tarihi: 21 Şubat 2020
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Sosyal belediyecilik anlamında önemli hizmetleri ilçeye kazandıran Karaisalı Belediyesi bu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Karaisalı Belediyesi ve ilçe müftülüğünün iş birliğiyle faaliyete giren Hafız Ahmet Topak Kreş ve Gündüz Bakımevi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

İlçenin temel ihtiyaçlarından birisi olan kreş ve gündüz bakımevini Karaisalı’ya kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Saadettin Aslan, “Bu önemli eksikliği belediye olarak gidermek için ilçe müftülüğümüz ile protokol imzalayarak kreş ve gündüz bakımevini hizmete açıyoruz. Burada 4-6 yaş arası çocuklarımız eğitim görecek. Kreşin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Değişen ve gelişen bir Karaisalı yaratmak için hizmetlerimize duraksamadan devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Mehmet Kaya, Belediye Başkanı Saadettin Aslan, siyasi parti ilçe başkanları ve meclis üyeleri hep birlikte keserek, Hafız Ahmet Topak Kreş ve Gündüz Bakımevinin açılışını gerçekleştirdiler.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

EYE IN RURAL PROJESİ

Elektronik Belge Doğrulama