Köylerarası Futbol Turnuvası Karaisalı’da Başladı

  • Yazının Tarihi: 1 Temmuz 2019
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Köylerarası Futbol Turnuvası Karaisalı’da Başladı

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi tarafından organize edilen Kızıldağ Yaylası Köylerarası Futbol Turnuvası başladı.

Karaisalı’ya bağlı 1650 rakımlı Kızıldağ Yaylası’nda bu yıl 8’incisi düzenlenen futbol turnuvasının başlama vuruşunu Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sertaç Durak yaptı.

Turnuvanın açılış maçında geçen senenin şampiyonu Aktaş Yapı Hacımusalıspor ile Pirilispor karşı karşıya geldi. Çok sayıda taraftarın izlediği karşılaşmayı Aktaş Yapı Hacımusalıspor 4-1 kazandı. Günün ikinci maçında ise Yağıbasanspor Küçükçınarspor’u 2-0’lık skorla geçti.

Turnuvanın açılışına Karaisalı Kaymakamı Selami Korkutata, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, AK Parti Karaisalı İlçe Başkanı Cavit Namdar, Ülkü Ocakları Karaisalı İlçe Başkanı Kenan Küçük, Meclis Üyeleri Abdullah Kaçar, Cemal Demirdağ, Güngör Geçer ve Celalettin Sürme ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızıldağ Yaylası Köylerarası Futbol Turnuvası’nda maçlar 1 Eylül 2019 tarihinde yapılacak final müsabakası ile sona erecek.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın