Sözlü ve Aslan Kızıldağ Yaylası’nda Vatandaşla Buluştu

  • Yazının Tarihi: 3 Eylül 2018
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanımız Sadettin Aslan, ilçemize bağlı Kızıldağ Yaylası’nda vatandaşlarla buluştu.

MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanımız Sadettin Aslan, yayladaki hemşerilerini ziyaret ederek onların sorun, talep ve takdirlerini dinleyip, kahvelerde vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler.

Vatandaşlarla sohbeti esnasında Çokçapınarlı Hüseyin Sözlü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan kadar Karaisalı topraklarına hizmet eden bir başka isim olmadığını aktaran Başkan Sözlü, “Göreve geldiğimizde 21. Yüzyıl Adana’sına yakışmayan görüntüler vardı. Bu coğrafyada bundan dört yıl öncesinde hala eşek sırtında köyüne su taşıyan insanlarımız vardı. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki Karaisalı’nın hayati ihtiyaçlarından olan yol, su ve alt yapı çalışmalarını tamamladık. İçme suyu şebekelerini yeniledik, Atık Su Arıtma tesisi ile halkımıza hizmet sunduk” dedi.

Karaisalı Turistlerin Gözdesi Oldu

Karaisalı’nın turizme açık bir yer olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, ilçede turizmin gelişmesi için Adana Büyükşehir Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları şu şekilde anlattı: “Karaisalı Varda Köprüsü yolunda hızlı ve konforlu ulaşımı sağladık. İlçenin gözde turistik yerlerinden olan Varda da uygulamaya koyduğumuz varda var projesi kapsamında sosyal tesisler, araç ve yürüyüş yolları, asma köprüler yaptık. Her yıl binlerce turist burayı ziyaret ediyor” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın