Endurocular Karaisalı’da Nefes Kesti

  • Yazının Tarihi: 7 Mayıs 2022
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Endurocular Karaisalı’da Nefes Kesti

Adana’nın merkez ilçesi Karaisalı’da 1’incisi düzenlenen Kültür ve Spor Festivali’nin ilk gününde enduro sporcuları tarafından motosiklet gösterisi yapıldı.

2 gün sürecek olan Motofest Extrem Enduro Karaisalı Hasandağı 1. Kültür ve Spor Festivalinin ilk gününde ilçe merkezinde bulunan Selampınar Şehitler Parkı’nda motosiklet gösterileri yapıldı. 130 extrem enduro motosiklet tutkununun katıldığı festivalde minik motorcuların şovu ilgi görürken, büyüklerin gösterisi ise nefes kesti.

Festival kapsamında geleneksel oyunlar, halk oyunları ve fidan dikim etkinliği gerçekleştirilirken, halk konserleri ve havai fişek gösterileri ile festivale katılanlar unutulmaz bir gün yaşadılar.

Karaisalı Kaymakamlığı ve Karaisalı Belediyesi ev sahipliğinde Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü organizatörlüğünde düzenlenen festivalin 2’nci gününde yapılacak yarışların startı ilçe merkezinden verilecek. Sporcular zorlu engelleri geçip bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacak.

Karaisalı Kaymakamı Mert Kumcu ve Belediye Başkanı Saadettin Aslan, bu sene birincisi düzenlenen Kültür ve Spor Festivalinin gelecek senelerde daha da büyüyerek devam edeceğini belirtti.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

EYE IN RURAL PROJESİ

Elektronik Belge Doğrulama