Karaisalı Belediyesi’nden Vatandaşlara Aşure İkramı

  • Yazının Tarihi: 21 Eylül 2018
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Belediye Başkanlığımız tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla ilçe merkezinde vatandaşlara aşure ikram edildi.

İlçe merkezinde düzenlenen etkinlikte Belediye Başkanımız Saadettin Aslan ve eşi Nursen Aslan, vatandaşlara aşureyi kendileri dağıttı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda aşure dağıtımı gerçekleştirdiklerini ifade eden Karaisalı Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, “Karaisalı Belediyesi olarak Muharrem ayı etkinlikleri çerçevesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek, aşure dağıtımı gerçekleştirdik.  Aşure günleri birlik, beraberlik ve dayanışmanın arttığı günlerdir. Hemşerilerimizle bir arada olmak adına güzel bir etkinlik. İnşallah bundan sonra da bu etkinliğimizi devam ettireceğiz. Ben bu vesileyle tüm hemşerilerimizin Muharrem ayını yürekten kutluyorum” dedi.

Karaisalı Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, “Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikramında bulunan Karaisalı Belediyesi’nden Allah razı olsun. Bugün, Belediye Başkanımız Sayın Saadettin Aslan, kendi elleriyle bizlere aşure ikramında bulundu. Başkanımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Programa, Karaisalı Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, Belediye Başkanımızın Eşi Nursen Aslan, Ülkü Ocakları Karaisalı İlçe Başkanı Kenan Küçük, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın