Belediye Başkanımızdan Şehit Ailelerine Ziyaret

  • Yazının Tarihi: 25 Mart 2017
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İlçe Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, 2016 yılında ki Karaisalılı şehitler Ali Öztaş, Adem Algın, Sevda Güngör ve Kadir Genç’in ailelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi Karaisalı İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, Ülkü Ocakları Karaisalı İlçe Başkanı Kenan Küçük, belediye başkanımızın eşi Nursen Aslan ve belediye halkla ilişkiler birimi personelleri ile Ankara’da şehit olan Ali Öztaş, Mardin’de şehit olan Adem Algın, Ankara’da şehit olan Sevda Güngör ve Diyarbakır’da şehit olan Kadir Genç’in ailelerini ziyaret etti.

Karaisalılı şehitlerin ailelerini ziyaret ederek, moral veren Belediye Başkanımız Saadettin Aslan, ” Sadece özel günlerde değil, yılın her günü, günün her saati şehit yakınlarımızın emrindeyiz. Vatan uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlerimiz ve aileleri bizim baştacımızdır. Biz huzurlu ve güvenli şekilde yaşıyorsak, şehitlerimizin sayesinde yaşıyoruz. Ailelerimizin her türlü ihtiyaç ve sorunlarında kapılarımız sonuna kadar açıktır. Ben bir kez daha şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Siz değerli ailelerine de tekrar sabır diliyorum” dedi.

Kuran’ı Kerim okunarak, duaların edildiği ziyarette Başkanımız, şehitlerimizin ailelerine Kuran’ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın